PROGRAM 2015

prirazeni obsahu clanku k menu nebo vytvoreni noveho
Zakazani hlavniho menu s podmenu
zakazani celeho bloku nebo zobrazeni jen na urcitych strankach nebo jen uzivatelum
prirazeni bloku vpravo treba k obsahu clanku
zakazni obchodu
zakazani menu nahore
vyhledavani parametry

Other Styles - style3

Filumena Marturano - Simona StašováFilumena Marturano - Simona Stašová a Svatopluk SkopalFilumena Marturano Filumena Marturano

 

Manželství po italsku s dojetím i komikou. Co všechno musí podstoupit prostá žena, aby dostala k oltáři zhýralého boháče a pro své syny zabezpečila rodinu. Vždyť děti jsou přece děti!

Hrají: Simona Stašová, Svatopluk Skopal, Jaroslava Obermaierová, Čestmír Gebouský a další...

 

Miluju tě, ale... - Roman VojtekMiluju tě, ale...Miluju tě, ale...Miluju tě, ale...

 

MILUJU TĚ je vítaným návratem k téměř vyhynulému divadelnímu žánru: k hudební revue. Čtyři dnešní mladí lidé se nervózně připravují na první schůzku, na které chtějí udělat ten nejlepší dojem. A potom již sledujeme celou plejádu jednotlivců, kteří se seznámí a pokračují spolu životem.

Hrají: Roman Vojtek, Daniela Šinkorová/Tereza Kostková, Lumír Olšovký, Petr Vondráček a další...

PopisPopis
Tři komické skoro detektivky z Paříže (Zlatý pan ministr, Ustrašený svědek, Pes a kočka) se odehrávají v útulné pařížské kavárničce. Postavy jsou napsané brilantně a s velkou láskou. Ať už patří na stranu dobra či zločinu jsou plné humoru a člověčenství. Zejména ZLATÝ PAN MINISTR ťal přímo do naší žhavé současnosti. HRAJÍ: Václav Vydra, Naďa Konvalinková, Jana Boušková, Matěj Hádek a další..
Vivamus ut molestie nulla. Aenean vel tortor velit. Morbi quis varius tortor. Quisque sit amet leo purus, eget accumsan lorem. Curabitur fringilla ipsum id quam lacinia venenatis.
Vivamus ut molestie nulla. Aenean vel tortor velit. Morbi quis varius tortor. Quisque sit amet leo purus, eget accumsan lorem. Curabitur fringilla ipsum id quam lacinia venenatis.
TOP